1086147. WILLIAM GISLANDER. "Lyftande tofsvipor", olja på duk, signerad.

62 x 76 cm.

något fläckig.

62 x 76 cm.

något fläckig.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1086147

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 169