MATTHEW RICE (BRITISH 20TH CENTURY). VENEDIG.

1086093. MATTHEW RICE (BRITISH 20TH CENTURY). VENEDIG.

Akvarell
Signerad och daterad 1987 nedre vänster
Ark: 58 x 77cm.

Under glas, ej examinerad av glaserad ram. I gott originalskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Akvarell
Ark: 58 x 77cm.

Dreweatts Online
Antal besök: 1 980