TAKLAMPA, troligtvis Erik Höglund, 1900-talets tredje kvartal.

108547. TAKLAMPA, troligtvis Erik Höglund, 1900-talets tredje kvartal.

Metall och bärnstensfärgat glas.

Lampans höjd 22cm. Total höjd 62cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 247