VÄGGLYKTA, gjutjärn, 1900/2000-tal.

108544. VÄGGLYKTA, gjutjärn, 1900/2000-tal.

Längd ut från vägg ca 70 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ut från vägg ca 70 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 430