Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
OSCAR LUNDEFJORD. "Ölands Alvar". Olja på duk. Monogramsignerad OL och daterad 64.
108537. OSCAR LUNDEFJORD. "Ölands Alvar". Olja på duk. Monogramsignerad OL och daterad 64.
37 x 56 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
37 x 56 cm.
Gomér & Andersson Linköping
2 863