HÄNGSKÅP, allmoge, 1800-tal.

HÄNGSKÅP, allmoge, 1800-tal.
10853. HÄNGSKÅP, allmoge, 1800-tal.

Ådringsmålat, längd 50, bredd 22,5, höjd 63 cm.

Listdel saknas, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Listdel saknas, slitage.

Antal besök: 808