INGMAR JERNBERG. digigraphie, signerad och daterad a tergo 2/20.

108520. INGMAR JERNBERG. digigraphie, signerad och daterad a tergo 2/20.

"Två killar på moppe". Bilden tagen 1977 i Frölunda och ingår i ett större projekt. 25x38.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 911