MATTA, röllakan, signerad KP, Kerstin Persson.

1085096. MATTA, röllakan, signerad KP, Kerstin Persson.

Cirka 243 x 162 cm.

Bruksslitage. Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Cirka 243 x 162 cm.

Bruksslitage. Smärre fläckar.

Antal besök: 2 124