FREDRIK AF EKSTRÖM. Stilleben, olja på duk, signerad.

108503. FREDRIK AF EKSTRÖM. Stilleben, olja på duk, signerad.

90 x 72 cm.

Krackelyrer, dukskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

90 x 72 cm.

Krackelyrer, dukskada.

Antal besök: 1 689