SKRIVSKÅP, trol. Hjalmar Jacksons snickerier, 1900-tal.

108500. SKRIVSKÅP, trol. Hjalmar Jacksons snickerier, 1900-tal.

Längd 110 cm, bredd 46 cm, höjd 166 cm. Nyckel finns.

Slitage, hyllplan med fuktskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 956