BORD med låda, gustavianska drag, 1800-tal.

1084979. BORD med låda, gustavianska drag, 1800-tal.

höjd 67 cm, längd 95 cm, djup 59 cm.

Ålders samt bruksslitage. ben kortade och försedda med hjul.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 399