OKÄND KONSTNÄR. Porträtt, olja på duk, osignerad, Italien, 1800-tal.

108491. OKÄND KONSTNÄR. Porträtt, olja på duk, osignerad, Italien, 1800-tal.

Porträtt föreställande Maria Francesca Cattarina Benza Bono. A tergo "Sig Maria Francesca Cattarina Benza Bono. Morta 1819 San Remo"
87x66 cm.

Retuscher. Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

87x66 cm.

Retuscher. Lagningar.

Antal besök: 1 933