NESPRESSOMASKIN MED TILLBEHÖR, CVA 3650, Miele.

1084914. NESPRESSOMASKIN MED TILLBEHÖR, CVA 3650, Miele.

Inbyggnadsmaskin med rostfritt fodral
Höjd 38 cm, bredd 49 cm, djup 32 cm
2+2 koppar i porslin
Bruksanvisning medföljer.

Bruksslitage
Repor
Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

2+2 koppar i porslin
Bruksanvisning medföljer.

Bruksslitage
Repor
Ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 934