Klistrade på papp.
"Den Drillende Figur", numrerad 159/200. Osignerad.
"Myten om den Tappre Ridder", numrerad 159/200. Osignerad.
"Der er mer i dette end du troer!", numrerad 159/200. Signerad J.V. Martin. Daterad -86.
"Sexografiske Tanker", numrerad 159/200. Osignerad.
"Fantasiportræt", numrerad 159/200. Signerad J.V. Martin, daterad - 86.
Litografiernas mått 61,5x45 cm. Med kartongen 71,5x52 cm.
Pappen skadad i framförallt kanterna.
Klistrade på papp.