CHRISTIAN BJÖRN LARSEN. Flickor. Olja på pannå, signerad och daterad 80.

108386. CHRISTIAN BJÖRN LARSEN. Flickor. Olja på pannå, signerad och daterad 80.

33,5 x 23,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

33,5 x 23,5 cm.

Antal besök: 1 942