LISA LARSON. "TRIPP", Gustavsberg.

1083708. LISA LARSON. "TRIPP", Gustavsberg.

Figurin i form av en katt.
Glaserat stengods, höjd ca 11 cm.
Signerad Lisa.L. samt etikettmärkt.

Mindre ytslitage.

Lisa Larson (1931–2024)

Gör en kostnadsfri värdering!

Figurin i form av en katt.

Mindre ytslitage.

Lisa Larson (1931–2024)

Antal besök: 734