ELGITARR, SX Vintage Series.

ELGITARR, SX Vintage Series.
1083688. ELGITARR, SX Vintage Series.

Längd 98 cm
Fodral medföljer.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 98 cm
Fodral medföljer.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 751