KANDELABRAR, 1 par, barockstil, 1800-tal.

108332. KANDELABRAR, 1 par, barockstil, 1800-tal.

Kandelabrar,1 par.
Höjd 43 cm
Bredd 36 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kandelabrar,1 par.
Höjd 43 cm
Bredd 36 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 108