SKÅP, på benställning, funkis, 1900-tal.

10832. SKÅP, på benställning, funkis, 1900-tal.

Skuren dekor med scener av bla djur. Nyckel finns, Längd 88, bredd 41, höjd 139 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Antal besök: 600