SOFFBORD, koppar/trä, 1960/70-tal.

1082738. SOFFBORD, koppar/trä, 1960/70-tal.

Skivan i koppar med dekor från det gamla Egyptien.
Diameter 112 cm, höjd 54 cm.

Smärre bruksslitage, repor och slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 112 cm, höjd 54 cm.

Antal besök: 1 442