TURE DAHLÖ. Kustlandskap. Olja på duk, signerad och daterad -47.

108252. TURE DAHLÖ. Kustlandskap. Olja på duk, signerad och daterad -47.

72x60 cm.

Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

72x60 cm.

Färgbortfall.

Antal besök: 1 351