KORGSTOL, 19/2000-tal.

KORGSTOL, 19/2000-tal.
1082217. KORGSTOL, 19/2000-tal.

Bredd 71 cm, djup 60 cm, höjd 100 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 308