THOMAS FRISK. Färgetsning.

THOMAS FRISK. Färgetsning.
1082202. THOMAS FRISK. Färgetsning.

Byggnad med personer, signerad samt numrerad 15/20, 57x54 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 322