BERTIL GADÖ. "CYBERNETISK METAMORFOS".

1082184. BERTIL GADÖ. "CYBERNETISK METAMORFOS".

Signerad och daterad -90, olja på duk 100x130 cm.
Litteratur: Jan-Gunnar Sjölin, "Bertil Gadö-bilder om människa och kosmos", Palmkrons Förlag, Lund 2005, avbildad helsida s123. Boken medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 067