FERDINAND LÉGER. EFTER. Färglitografi, signerade i trycken, numrerad 40/150.

108093. FERDINAND LÉGER. EFTER. Färglitografi, signerade i trycken, numrerad 40/150.

Komposition. 31 x 22 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition. 31 x 22 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 277