SPEGELBYRÅ, björk, 1930 tal.

SPEGELBYRÅ, björk, 1930 tal.
108043. SPEGELBYRÅ, björk, 1930 tal.

Fyrkantiga knoppar, intarsia dekor.
Längd 110 cm, höjd 73 cm, bredd 50 cm.

Slitage/repor/slagmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage/repor/slagmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 561