SKRIVBYRÅ, 1800-tal.

SKRIVBYRÅ, 1800-tal.
108035. SKRIVBYRÅ, 1800-tal.

Mahagny. Tre lådor varav översta med bakomliggande inredning. Längd 104, bredd 51, höjd 87 cm.

Slitage, krackelering.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
108035. SKRIVBYRÅ, 1800-tal.

Slitage, krackelering.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 922