BYRÅ MED LÅDHURTSAR, valnötsrot, 1800-tal.

10801. BYRÅ MED LÅDHURTSAR, valnötsrot, 1800-tal.

3 lådor samt 3 x 2 lådor i hurtsar. Nyckel finns.
Längd 115 cm, bredd 56 cm, Totalhöjd 105 cm.

Brukslitage, ett beslag löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage, ett beslag löst.

Antal besök: 757