BYST, VLADIMIR LENIN, 1980.

BYST, VLADIMIR LENIN, 1980.
1080114. BYST, VLADIMIR LENIN, 1980.

Bronserad zinklegering,
manufakturmärkning samt daterad 1980
Höjd 22,5cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bronserad zinklegering,
Höjd 22,5cm.

Slitage.

Antal besök: 2 118