FERDINAND LÉGER. EFTER. Färglitografi, signerad och numrerad 52/180 i trycket.

108009. FERDINAND LÉGER. EFTER. Färglitografi, signerad och numrerad 52/180 i trycket.

Dansös. 49 x 39 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dansös. 49 x 39 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 860