HERRARMBANDSUR, Omega Speedmaster, Automatic, Tachymeter.

1079850. HERRARMBANDSUR, Omega Speedmaster, Automatic, Tachymeter.

Kaliber 3220.
Kronograf.
Originalkartong.
Diameter ca 40mm inklusive krona.

Bruksslitage. Glas med repor. Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaliber 3220.
Kronograf.
Originalkartong.

Antal besök: 2 419