SAMLING DOCKOR samt tillbehör.

1079816. SAMLING DOCKOR samt tillbehör.

bland annat Sindy, Mattel inc.

Bruksslitage. Vissa delar ej kompletta, delar saknas, delar med skador förekommer. Ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 433