RAGNAR EGRON SÖDERSTRÖM. OLJA på duk, älgmotiv, signerad, 1900-tal.

1079729. RAGNAR EGRON SÖDERSTRÖM. OLJA på duk, älgmotiv, signerad, 1900-tal.

höjd 61 cm, bredd 91 cm.

åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 61 cm, bredd 91 cm.

åldersslitage.

Antal besök: 2 080