VÄGGUR, nyrokoko, rikt skuren dekor, 1800-talets slut.

10797. VÄGGUR, nyrokoko, rikt skuren dekor, 1800-talets slut.

Romerska siffror, Längd 64, bredd ca 15 cm, höjd 80 cm.
Nyckel finns ej.

Sprickor, slitage, ombronserad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel finns ej.

Antal besök: 611