MAPP med 20 stycken litografiska tryck.

1079571. MAPP med 20 stycken litografiska tryck.

Ca 42 x 31 cm. Utgiven 1963.
Carlos Alonso, Hector Basaldua, Antonio Berni, Juan Batlle Planas, Juan Carlos Castagnino, Enrique Policastro, Raul Russo, Raul Soldi, Luis Seoane, Demetrio Urruchua.

Bruksslitage, något gulnad papp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 42 x 31 cm. Utgiven 1963.

Antal besök: 695