PARAPLY, Tappo umbrella, Italien, 1900-talets mitt.
1079232. PARAPLY, Tappo umbrella, Italien, 1900-talets mitt.
Längd 87 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 87 cm.
Mindre ytslitage.
528