FLIPPERSPEL, "Oxo", Williams Electronics Inc, 1973.

1079180. FLIPPERSPEL, "Oxo", Williams Electronics Inc, 1973.

Längd 133, bredd 56, höjd 177 cm.

Slitage, gummidelar torkade, repor, märken, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 403