FREDRIK BERNHARD BLOMBERGSSON. Olja på duk, monogramsignerad FBB, 1800-tal.

107900. FREDRIK BERNHARD BLOMBERGSSON. Olja på duk, monogramsignerad FBB, 1800-tal.

"Skogseld", 53 x 73 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Skogseld", 53 x 73 cm.

Antal besök: 1 597