ADELAIDE VALERIUS. TILLSKRIVEN. Olja på duk, uppfodrad, 1800-tal.

107899. ADELAIDE VALERIUS. TILLSKRIVEN. Olja på duk, uppfodrad, 1800-tal.

Dam och flicka, 45 x 35 cm, etikettext a tergo: intygar att baksidan på duken var textat "Adelaide Valerius 1857".

uppfodrad på pannå.

Gör en kostnadsfri värdering!

uppfodrad på pannå.

Antal besök: 2 024