CENTRALUR/SIGNALUR, Westerstrand, omkring 1900-talets mitt.

1078858. CENTRALUR/SIGNALUR, Westerstrand, omkring 1900-talets mitt.

Med transformator. Fanerad med mahogny. Höjd ca 60 cm. Längd 30 cm. Bredd 19 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 507