OKÄND KONSTNÄR. Porträtt av adelsman. 1800-tal. Olja på duk. Osignerad.

107874. OKÄND KONSTNÄR. Porträtt av adelsman. 1800-tal. Olja på duk. Osignerad.

46 x 38 cm.

Oramad. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 38 cm.

Oramad. Slitage.

Antal besök: 861