HÖGSKÅP, senempire, Sverige, 1800 talets mitt.

107862. HÖGSKÅP, senempire, Sverige, 1800 talets mitt.

2 delat, inred med hyllor och lådor samt 2 st lådor nertill.
Höjd 216 cm längd 130 cm bredd 38 cm.

Slitage/skador/slagmärken/repor, en list lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 009