Bla båtratt,1940-50-tal, mässingslås, lås till sjömanssäck, hyttlås, svartek,
1 st mässingsmegafon ,1 st lejonmaskaron.
Åldersslitage, bruksslitage.
Åldersslitage, bruksslitage.