BORDSUR, 3 st, Bl a Seth Thomas Made in USA, 1900-tal.

10781. BORDSUR, 3 st, Bl a Seth Thomas Made in USA, 1900-tal.

Fodral i trä. Längd 17 cm - 51 cm., höjd 11,5 - 24,5 cm.
Nycklar finns ej.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar finns ej.

Smärre slitage.

Antal besök: 2 047