VÄGGARMATURER, 1960-tal.3 st samt spegel Teak.

107807. VÄGGARMATURER, 1960-tal.3 st samt spegel Teak.

2 st. med lindade plastband, en mässing märkt Hans Agne Jakobson.: Spegel 114X51 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 774