TALLRIKAR 16 st, "TEATERKÄLLAREN KALMAR" Gustafsberg, 1900-tal.

1077756. TALLRIKAR 16 st, "TEATERKÄLLAREN KALMAR" Gustafsberg, 1900-tal.

8 st diameter 25 cm
8 st diameter 21,5 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 st diameter 25 cm
8 st diameter 21,5 cm.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 871