KRIS, Java, Indonesien, 1800-tal.

1077729. KRIS, Java, Indonesien, 1800-tal.

Kort svärd med krokig järnklinga
Totallängd 45 cm.

JPW Collection.

Avbruten spets, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totallängd 45 cm.

JPW Collection.

Avbruten spets, slitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 513