ALBERT JOHANSSON. Limfärg och olja på pannå. Signerad a verso och a tergo.

107729. ALBERT JOHANSSON. Limfärg och olja på pannå. Signerad a verso och a tergo.

"Målning". 91 x 122 cm.

Smärre repor.

Albert Johansson (1926–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

"Målning". 91 x 122 cm.

Smärre repor.

Albert Johansson (1926–1998)

Antal besök: 2 113