ALEX SIBURNEY. Akryl och laminering på kartong. Signerad och daterad jan-73 a tergo.

107697. ALEX SIBURNEY. Akryl och laminering på kartong. Signerad och daterad jan-73 a tergo.

"Nova Scotia. N.B". 50,5 x 50,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 361