TRÄSKULPTUR, lejon, troligen norskt allmogearbete, 1800-tal.

107687. TRÄSKULPTUR, lejon, troligen norskt allmogearbete, 1800-tal.

höjd 86, längd 90 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 86, längd 90 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 2 041